Informacje

ROSZADY W KOMENDZIE POLICJI

Zmiany w Komendzie Powiatowej Policji zatwierdzone. Pełniący obowiązki zastępcy komendanta podkom. Tomasz Wnuk został oficjalnie powołany na stanowisko zastępcy. Są też inne zmiany. Zmienił się również naczelnik i zastępca Wydziału Prewencji oraz naczelnik Wydziału Kryminalnego i kierownik Referatu Dochodzeniowo Śledczego żuromińskiej komendy.

Nowy zastępca komendanta

Jak czytamy na stronie KPP w Żurominie, podkom. Tomasz Wnuk z mundurem związany jest od 25 lat. W policji służy od 2003r. Służbę rozpoczynał w Posterunku Policji w Szreńsku (pow. mławski), gdzie realizował zadania prewencyjne. Następnie był policjantem ruchu drogowego oraz oficerem prasowym Komendanta Powiatowego Policji w Żurominie. Od 1 maja 2017r. obejmował stanowisko z-cy Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Żurominie, a od 15 sierpnia 2019r. został naczelnikiem Wydziału Prewencji. Stanowisko to piastował do końca listopada minionego roku. Od 1 grudnia 2021r. powierzono mu obowiązki na stanowisku I z-cy Komendanta Powiatowego Policji w Żurominie. Przed wstąpieniem do policji Tomasz Wnuk był żołnierzem zawodowym przez 7 lat.

Tego samego dnia zmiany zaszły w Wydziale Prewencji żuromińskiej KPP. Komendant Czachorowski wręczył rozkazy personalne naczelnikowi Wydziału Prewencji podkom. Michałowi Sznytrowi. Podkom. Sznyter z mundurem związany jest od 19 lat. W policji służy od 2001r. Służbę rozpoczął od odbycia zasadniczej służby w Oddziałach Prewencji Policji w Warszawie. W latach 2004-2006 był funkcjonariuszem ruchu drogowego w KPP Mława. Od maja 2006r. przeniesiony do pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Żurominie do Ogniwa Ruchu Drogowego. Od maja 2019 r. obejmował stanowisko z-cy Naczelnika Wydziału Prewencji. Wraz z początkiem lutego został naczelnikiem Wydziału Prewencji KPP w Żurominie.

Kolejny rozkaz odebrał z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji podkom. Dawid Komorowski. Związany jest z mundurem od blisko 23 lat. W policji od 2006 r. Służbę w policji rozpoczął w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie, realizując zadania prewencyjne. Od 1 września 2012 r. przeniesiony do pełnienia służby w Komendzie Policji w Żurominie w zespole patrolowo-interwencyjnym. Od 4 listopada 2016r. obejmował stanowisko asystenta ds. organizacji służby. On również wraz z początkiem lutego awansował na stanowisko z-cy naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Żurominie. Podkom. Dawid Komorowski przed wstąpieniem do policji był żołnierzem zawodowym przez 7 lat.

Awans odebrał również naczelnik Wydziału Kryminalnego asp. Piotr Łebkowski. Służbę w policji rozpoczął 17 maja 2006 r. w Wydziale Prewencji Warszawa Targówek. 1 lutego 2011r. przeniesiony został do pełnienia służby w żuromińskiej komendzie Policji w Wydziale Prewencji. W marcu 2013 r. przeniesiony został do Wydziału Kryminalnego, gdzie po 8 latach (1 lutego 2021) awansował na Kierownika Referat Dochodzeniowo Śledczego. Rok później 1 lutego br. objął stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego żuromińskiej policji.

Kolejna zmiana dotyczy również Wydziału Kryminalnego, gdzie awansował asp. szt. Zbigniew Pudlak, który służy w policji od 2003 roku. Od początku swojej służby związany jest z Wydziałem Kryminalnym, zaczynał od Komisariatu Gdynia Śródmieście. 1 listopada 2008 roku Pudlak przeniesiony został do Wydziału Kryminalnego KPP w Żurominie, gdzie zajmował się sprawami dochodzeniowo śledczymi. 1 lutego br. awansował na Kierownika Referatu Dochodzeniowo Śledczego Wydziału Kryminalnego żuromińskiej komendy. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów awansowanym.

Oprac. AO/Źródło KPP Żuromin

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.