Sport

ROZSTANIA I POWROTY. GRACZE ZASILĄ CZWARTOLIGOWCA Z ŻUROMINA

Taki już los zawodnika niższych lig. Raz reprezentuje barwy jednego klubu, w kolejnym sezonie je zmienia. Narewski i Barski nie będą grać we Wkrze Bieżuń.
Grzegorz Barski po rocznym pobycie we Wkrze Bieżuń wraca do Wkry Żuromin
fot. MO

O tych transferach było głośno w ostatnich tygodniach. Zawodnicy rozmawiali z działaczami obu klubów, ale dość długo nie było potwierdzenia, jakie koszulki przywdziewać będą obaj gracze w nowym sezonie. Teraz sprawa jest jasna.

Bartosz Narewski, jeszcze w czerwcu, odbył we Wkrze Żuromin kilka treningów, ale w grach kontrolnych nie brał udziału. Tak było do minionego piątku, kiedy to zagrał w „zielono-czerwonych” barwach w spotkaniu przeciwko Delfinowi Rybno. W pojedynku z beniaminkiem IV ligi warmińsko-mazurskiej udział wziął także Grzegorz Barski.

Obaj gracze byli w ubiegłym sezonie podstawowymi graczami Wkry Bieżuń. Teraz, po rocznym pobycie w zespole Roberta Piotrowskiego, mają wrócić na Żeromskiego 5. Informacje potwierdził na swoim oficjalnym koncie klub Wkra Bieżuń.

– Po rocznym pobycie w „żółto-niebieskich” Grzegorz Barski oraz Bartosz Narewski wracają do klubu, którego są wychowankami. Dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką nożną – napisano w komunikacie.

Bartosz Narewski to 25-letni doświadczony, ograny na czwartoligowych boiskach, pomocnik. Będzie ważnym elementem układanki Macieja Grzybowskiego. Podobnie jak Grzegorz Barski, który w IV lidze ma za sobą kilka sezonów gry. Barski wzmocni rywalizację na pozycji obrońcy.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.