Na sygnale

ŚCIGAŁ ZŁODZIEJA,CHOĆ NIE MIAŁ SŁUŻBY

O tym, że policjantem jest się zawsze, świadczy postawa funkcjonariusza z żuromińskiego Wydziału Kryminalnego. Po pościgu ulicami Żuromina zatrzymał on sprawcę kradzieży sklepowej. 27-latek teraz odpowie przed sądem.

Kilka dni temu dyżurny żuromińskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży sklepowej, która miała miejsce w jednym ze sklepów na terenie Żuromina. Łupem złodzieja padły słodycze o wartości ponad 700 złotych. Sprawcą okazał się 27-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego.

Informację o złodzieju szybko rozesłano do mundurowych. Będący w czasie wolnym od służby policjant z pionu kryminalnego odczytał wiadomość. Godzinę później przechodząc ulicą Wyzwolenia w Żurominie, zauważył podejrzanego. Kiedy jednak postanowił go zatrzymać, 27-latek zaczął uciekać pieszo ulicami Żuromina. Niestety ucieczka zakończyła się po kilkuset metrach. Kryminalny zatrzymał złodzieja powiadamiając i przekazując go policjantom z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego.

Udało się odzyskać część skradzionych słodyczy,, a sam 27-latek przyznał się do kradzieży. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. To nie pierwsza taka sprawa z udziałem tego mężczyzny. Za wszystko odpowie przed sądem.

red.

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.