Sport

SIATKARSKIE TRÓJKI Z SUKCESAMI W PŁOCKU

Dobry start zanotowały młode zawodniczki UKS Victoria Lubowidz. Podczas turnieju minisiatkówki jeden z zespołów okazał się najlepszy.

Październik to dobry miesiąc dla Uczniowskiego Klubu Sportowego Victoria Lubowidz. Po indywidualnych sukcesach starszych zawodniczek, powołaniach do kadry Mazowsza oraz medalach na Igrzyskach tym razem dobry drużynowy występ odniosły młodsze koleżanki.

W Płocku rozegrany został turniej minisiatkówki w kategorii “trójek”. Uczniowski Klub Sportowy Victoria Lubowidz reprezentowany był przez dwa zespoły.

Pierwszy z nich – Martyna Gajewska, Iga Zielińska, Antonina Szefler, Zosia Zaborowska wygrał wszystkie spotkania w pierwszej fazie i z kompletem punktów awansowały do najlepszej czwórki turnieju. Tam mierzyły się z dwoma zespołami z Warszawy i Płocka. Po zwycięstwie z MOS Wola Warszawa I, a także Volley Płock i porażce z MOS Wola Warszawa II o końcowej tabeli zadecydowały tzw. małe punkty. Te kształtowały się na korzyść zawodniczek z Lubowidza, które ostatecznie zajęły pierwsze miejsce.

Drugi zespół Zuzanna Czarnomska, Zuzanna Chrościńska, Patrycja Oleksy po zaciętych spotkaniach grupowych legitymował się bilansem – jedno zwycięstwo, dwie porażki. To sprawiło, że siatkarki zajęły trzecią lokatę w grupie i walczyły o niższe lokaty. W walce o miejsce piąte nie miały sobie równych.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.