Informacje

SIEMIĄTKOWO SZYKUJE SIĘ NA KOLEJNE, JESIENNE BIEGI

Wszystko wskazuje na to, że w listopadzie odbędzie się tradycyjny bieg o puchar wójta gminy Siemiątkowo. W tym roku w pełnym reżimie sanitarnym.
Ubiegłoroczne bieganie sciągnęło do Siemiątkowa mnóstwo miłośników tego sportu
fot.AO

Bieganie późną jesienią w Siemiątkowie weszło już w kalendarz imprez sportowych organizowanych w tej gminie. W tym roku przypada już VI edycja wspólnego biegania. Impreza organizowana jest przez samorząd Siemiątkowa wspólnie z płockim klubem „Płock Biega No age limit”.

Klub na swojej stronie już zapowiedział, że 21 listopada 2020 na VI Biegu o Puchar Wójta Gminy w Siemiątkowie jak co roku można będzie spotkać się z innymi biegaczami i wspólnie pokonać 10 km, a po biegu tradycyjnie będzie można spożyć gorącą grochówkę.

Limit biegaczy wynosi 250 osób, a zapisy trwają poprzez stronę superczas.pl. Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane będą do godziny 23:59 w środę 18 listopada lub do wyczerpania limitu, który jest równy 250 opłaconych uczestników.

Po dokonaniu formalności bieg rozpocznie się o godz. 12.00, koniec imprezy przewidziano na godz. 14.00 (ogłoszenie wyników, wręczenie nagród). Do tej pory swój akces zgłosiło ponad 166 biegaczy, w tym sam wójt Siemiątkowa Piotr Kostrzewski i kilkoro biegaczy właśnie z gminy Siemiątkowo. Będzie biegł m.in. Dawid Manista (najlepszy ubiegłoroczny biegacz z gminy i sportowiec nagrodzony w ostatniej edycji Plebiscytu na najlepszego sportowca powiatu żuromińskiego, organizowanego przez redakcję „Kuriera Żuromińskiego”) ze swoją mamą Moniką, a także ubiegłoroczna najlepsza biegaczka z gminy Siemiątkowo Anna Borowska.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.