Na sygnale

SKRADZIONO DWA SAMOCHODY

Złodzieje ukradli dwa pojazdy. Jeden z samochodów zniknął z Zielonej, drugi z Żuromina.
zdjęcie ilustracyjne. fot.pixabay

W nocy z poniedziałku na wtorek (7/8 czerwca) na terenie naszego powiatu skradziono dwa samochody osobowe.

Łupem złodziei w Żurominie padł Mercedes klasy E (rocznik 2016), z kolei w Zielonej skradziono Volkswagena Multivana (rocznik 2018). Obydwa pojazdy były zaparkowane przed posesjami (stały zaparkowane na ulicy). Tej samej nocy skradziono również mercedesa na terenie powiatu sierpeckiego.

Jak informuje rzecznik żuromińskiej policji mł. asp. Tomasz Łopiński to pierwsza kradzież samochodu na terenie Żuromina od 2014 roku.

Policja apeluje, żeby powiadamiać funkcjonariuszy o wszystkich podejrzanych sytuacjach, które dostrzegamy, szczególnie nocą.

KC

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Samochody !!! wy się zajmijcie tymi zgonami w Żurominie co żuromińska policja narkotykowa nie umie złapać jednego pana czy nie chce bo ma za to płacone czy o co chodzi ile tych młodych ludzi pójdzie do piachu a żuromiński policja nic nie robi wstyd ludzie w kościele wiedzą kto handluje a policja nie wie boże dno i wstyd na cały powiat trzeba do Radomia lub dalej naświetlić sprawę bo ile jeszcze czasu te rodzice będą chowali swoje dzieci a pan chodzi sobie i się śmieje w twarz i policji i wszystkim wstyd !!!!

  • Gdzieś musiały zniknąć jeszcze dwa bo tyle wchodzi na TIR ,. Zanim właściciele się obudzili już były na Białorusi.