Sport

SKUTECZNOŚĆ NIE POZWALA PUNKTOWAĆ

Boruta Kuczbork przegrała w wyjazdowym spotkaniu z Wkrą Radzanów. Boruta znów miała przewagę, ale nie potrafiła jej wykorzystać. Szwankowała skuteczność.
Boruta z Radzanowa wróciła bez punktów
fot. zp

W niedzielne popołudnie o ligowe punkty w Radzanowie walczyła Boruta Kuczbork. Podopieczni Mariusza Kołakowskiego w pierwszej kolejce zdobyli punkt, choć powinni trzy. Gospodarze, zespół Wkry na inaugurację punktował za trzy na terenie beniaminka w Andrzejewie.

Teraz oba zespoły miały chrapkę na kolejne punkty. Lepiej mecz rozpoczęli miejscowi. Wkra Radzanów wyszła na prowadzenie po stałym fragmencie gry. Daleki wyrzut piłki z autu spowodował błąd w defensywie Boruty. Z piłką minął się jeden z obrońców, a wykorzystał to… I wyprowadził zespół na prowadzenie.

Boruta dość szybko mogła doprowadzić do wyrównania. Paweł Ulatowski w dobrej sytuacji trafił piłką w poprzeczkę. Dwie szanse zmarnował natomiast Kacper Rychcik.

Już w przerwie szkoleniowiec Boruty Kuczbork zdecydował się dokonać czterech zmian. Nowi gracze wprowadzili sporo ożywienia w poczynania”Boruciarzy”. Akcje zespołu z Kuczborka zaczynały przybierać na sile. Niestety, brakowało wykończenia i kropki nad i. Choć przewaga w drugiej części gry była wyraźna to punktów z Radzanowa zespół Boruty nie przywiózł. A powinien, bo strzelił nawet bramkę. Po zagraniu z głębi pola pojedynek główkowy na 16 metrze wygrał Dominik Stańczak. Futbolówka trafiła do Jakuba Stańczaka, a ten popisał się fantastycznym wolejem. Piłka ugrzęzła w siatce, ale arbiter liniowy dopatrzył się spalonego. “Boruciarze” długo nie mogli się pogodzić z tym faktem, a decyzję uważają za bardzo kontrowersyjną. Ostatecznie gol nie został uznany, a Boruta wróciła z Radzanowa bez zdobyczy punktowej.

OM

Wkra Radzanów – Boruta Kuczork 1:0 (1:0)
Bramka:
Skład: Zieliński – Kawczyński, Klimek. P (Deka), Rybak, Stańczak D. – Sadowski (Suchoparski), Kaszuba (Dębski), Ulatowski (Stańczak J.), Rychcik (Kociela), Szymański (Watkowski) – Juszczyk

Wyniki:
GUKS Krasnosielc – Rzekunianka Rzekuń 1:3
Korona Karolinowo – Kurpik Kadzidło 1:4
Mazowsze Jednorożec – Orzeł Sypniewo 1:1
Pełta Karniewo – Orzyc Chorzele 2:4
Bartnik Myszyniec – Opia Opinogóra 2:0
Wkra Sochocin – Orlęta Baboszewo 1:2
Wkra Radzanów – Boruta Kuczbork 1:0
Wymakracz Długosiodło – GKS Andrzejewo 2:1

Klasa A 2020/2021, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
1. Rzekunianka Rzekuń 2 6 7-2
2. Bartnik Myszyniec 2 6 6-3
3. Orzyc Chorzele 2 6 5-2
4. Wkra Radzanów 2 6 4-1
5. Kurpik Kadzidło 2 3 5-5
6. GUKS Krasnosielc 2 3 4-5
7. Orlęta Baboszewo 2 3 5-5
8. Opia Opinogóra 2 3 4-4
9. Wymakracz Długosiodło 2 3 4-4
10. Korona Karolinowo 2 3 4-5
11. Wkra Sochocin 2 1 2-3
12. Orzeł Sypniewo 2 1 2-4
13. Boruta Kuczbork 2 1 1-2
14. Mazowsze Jednorożec 2 1 1-2
15. GKS Andrzejewo 2 0 2-5
16. Pełta Karniewo 2 0 4-8

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.