Na sygnale

Śmiertelny wypadek z udziałem motorowerzysty

Tragedia na drodze. Zginął 46-letni motorowerzysta.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żurominie wyjaśniają przyczyny wypadku z udziałem kierującego motorowerem. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 46-letni mężczyzna.

W poniedziałek (13 maja 2024r.) około godziny 12:35 w miejscowości Chamsk na ulicy Mazowieckiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, z udziałem kierującego motorowerem.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący jednośladem na łuku drogi z nie wyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego przewrócił się. Następnie mężczyzna ciałem uderzył w przydrożny znak drogowy – informuje rzecznik żuromińskiej policji asp. Tomasz Łopiński.

O zdarzeniu zawiadomili służby naoczni świadkowie. W miejsce wypadku skierowana została załoga pogotowia, która podjęła reanimację poszkodowanego mężczyzny. Niestety 46-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego zmarł.

Czynności wykonywane na miejscu zdarzenia przez policjantów odbywały się pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Mławie, a prowadzone w tej sprawie śledztwo pozwoli dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

red.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.