Informacje

SMOLIŃSKI Z NAGRODĄ, GOWIN Z MEDALEM

Co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej Mazowiecki Kurator Oświaty przyznaje nagrody i medale wyróżniającym się nauczycielom.
fot. ZST-Z Żuromin

W reżimie sanitarnym w październiku w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń resortowych i nagród przyznanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nagrody wręczała Dorota Skrzypek – Pierwszy Mazowiecki Wicekurator Oświaty.

Za wybitne osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, nagrodę taką otrzymał Wojciech Smoliński – dyrektor Zespołu Szkół Techniczno – Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymał z kolei Jacek Gowin – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych Zespołu Szkół Techniczno – Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie.

Wręczając te wyróżnienia Dorota Skrzypek w imieniu Aurelii Michałowskiej – Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie oraz własnym gratulowała wszystkim nagrodzonym, życzyła dalszych sukcesów w pracy zawodowej i satysfakcji z wykonywanego zawodu.

Również gratulacje i życzenia nagrodzonym złożył nauczycielom Jacek Zawiśliński – Dyrektor Ciechanowskiej Delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Warszawie.

W imieniu nagrodzonych podziękowania złożył Wojciech Smoliński, który podkreślił ważność misji nauczyciela oraz podziękował za docenienie starań pracy nauczycieli oraz dyrektorów.

AO

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Nigdy nie zapomnę jak wybitny pedagog Jacek Gowin, w efekcie kompletnego znudzenia, jeździl w zurominskim LO po sali na krześle z lewej do prawej. Ów pedagog posiadała wybitną wiedzę, bynajmniej.