Sport

SPARINGI BIEŻUNIAN USTALONE

Wkra Bieżuń już zaplanowała przygotowania do rundy wiosennej. Zespół Roberta Piotrowskiego podczas zimowych przygotowań rozegra co najmniej pięć spotkań kontrolnych.
fot. MO

Wkra Bieżuń rundę jesienną sezonu 2020/2021 zakończyła na siódmej pozycji. Mimo że strata do zespołów, które zajmują obecnie pierwsze, premiowane awansem miejsce, oraz drugie, dające możliwość gry w barażach jest spora, to wiosną możemy być pewni, że Wkra namiesza sporo w rozgrywkach.

Piłkarze Wkry do wiosny przygotowywać się będą pod okiem Roberta Piotrowskiego. To już kolejny okres przygotowawczy pod okiem tego doświadczonego trenera. Plan przygotowań zawiera rozegranie co najmniej pięciu spotkań kontrolnych.

Pierwszy mecz zaplanowano na 6 lutego. Wtedy też zespół Wkry zmierzy się z wyżej notowanym zespołem. Rywalem bieżunian będzie Kasztelan Sierpc. Spotkanie z czwartoligowcem odbędzie się w Sierpcu. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 16:00. Kolejne dwa mecze Wkra rozegra w Mławie. Najpierw rywalem bieżuńskiej jedenastki będzie Wkra Radzanów, a później zespół z warmińsko-mazurskiej Ligi Okręgowej – Orzeł Janowiec Kościelny. Oba mecze zaplanowano na godzinę 16:00. Odbędą się kolejno 13 i 20 lutego. Tydzień później na sztucznej płycie boiska w Sierpcu Wkra zmierzy się ze Skrwą Łukomie (LO Płock). Ostatnim sparingpartnerem ma być Boruta Kuczbork. Wznowienie rozgrywek ligowych, czyli inaugurację rundy wiosennej ciechanowsko-ostrołęckiej Ligi Okręgowej zaplanowano na 13-14 marca.

OM

Spotkania kontrolne

6 lutego – Kasztelan Sierpc (IV liga)

13 lutego – Wkra Radzanów (Klasa A)

20 lutego – Orzeł Janowiec Kościelny (Liga Okręgowa)

27 lutego – Skrwa Łukomie (Liga Okręgowa)

6 marca – Boruta Kuczbork (Klasa A)

 

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.