Promocja

SPRAWILI RADOŚĆ NA DZIEŃ DZIECKA

Któż z nas nie lubi dostawać prezentów? Jednak coraz częściej zdarza się, że większą satysfakcję sprawia nam obdarowywanie innych.

1 czerwca to najlepsza okazja do tego, by podzielić się swoim dobrym sercem z innymi. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Pan Damian Brdak, właściciel żuromińskiej firmy DAMTECHPV INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE ufundował dzieciakom
z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Żurominie upominki oraz słodki poczęstunek, który umilił dzieciom świętowanie tego wyjątkowego dnia. Radość na twarzach maluchów to najlepszy dowód wdzięczności za taką niespodziankę. Nie była to pierwsza taka inicjatywa pana Damiana. Już wielokrotnie pokazał, że jest człowiekiem o wielkim sercu.

Firma DAMTECHPV INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE działa na rynku od 6 lat. Proponuje niezależność energetyczną i dba środowisko. Swoim klientom oferuje bezpłatny audyt, instalacje fotowoltaiczne z dotacją „Mój prąd”, leasing na fotowoltaikę z uproszczonymi warunkami dla rolników i firm, finansowanie w formie pożyczki. Za swoich klientów zajmuje się zgłoszeniem instalacji do zakładu energetycznego.

Red

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.