Promocja

Stabilna praca w firmie Classic Sofa, dołącz do naszego zespołu

Otwarcie nowego zakładu Classic Sofa w Lidzbarku to kolejny bardzo ważny krok w rozwoju Grupy Meblowej Szynaka i całej branży meblowej.

Nowy zakład to bardzo dobra wiadomość zarówno dla mieszkańców powiatu działdowskiego jak i żuromińskiego jak i okolicznych miejscowości. Doskonałe warunki pracy, bogaty pakiet socjalny i stałe umowy dają pracownikom w tym trudnym czasie poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

Firma Classic Sofa jest pierwszym zakładem w Grupie Meblowej Szynaka specjalizującym się w produkcji mebli tapicerowanych. Nowoczesny park maszynowy, konsekwentnie realizowana strategia rozwoju oraz kapitał ludzki firmy pozwalają optymistycznie patrzeć na powodzenie zrealizowanej za prawie 19 mln zł inwestycji. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wzorniczych pozwoli oferować na polskim i światowym rynku meblowym najwyższą jakość produkowanych mebli tapicerowanych. Budowa fabryki w zaledwie dziesięć miesięcy w tym niepewnym dla wszystkich czasie była prawdziwym testem możliwości Grupy Meblowej Szynaka. W nowo wybudowanej firmie zatrudnienie znalazło prawie 200 osób, co ma niezwykle pozytywny wpływ na lokalny rynek pracy. Inwestycja ta jest pierwszym etapem budowy fabryki Classic Sofa, docelowo jej łączna powierzchnia będzie wynosiła ponad 20 tys. m2, a pracę w niej znajdzie nawet 500 osób.

– Nowoczesna fabryka specjalizująca się w produkcji mebli tapicerowanych to kolejny ważny krok w globalnym rozwoju naszej firmy, który pozwoli nam utrzymać konkurencyjność w branży. Strategiczne położenie zakładu w regionie działdowsko-lidzbarsko-żuromińskim, który jest zapleczem wykwalifikowanych pracowników, pozwoli na dostarczanie naszym klientom innowacyjnnych produktów wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie. Nowy zakład został zaprojektowany tak, aby osiągnąć najwyższy poziom wydajności i komfortu pozwalając doskonalić umiejętności zawodowe obecnym i potencjalnym pracownikom– mówi Prezes Jan Szynaka.

Dziś Grupa Meblowa Szynaka jako jeden z największych pracodawców w regionie wciąż się rozwija i otwiera na nowych pracowników, którzy staną się częścią kolejnych etapów jej rozwoju. Troszcząc się o swój zespół właściciele Grupy Meblowej Szynaka dokładają wszelkich starań, by nawet w trudnym czasie pandemii pozostawać „zawsze blisko ludzi”, odpowiadając na ich potrzeby.

Potrzebujesz zmian i szukasz zawodowych wyzwań – podejmij pracę z nami. Jeśli aktualnie nie ma oferty pracy dla Ciebie – nic nie szkodzi wyślij swoje CV na adres rekrutacja@classic-sofa.pl. W ten sposób Twoje dane trafią do wewnętrznej bazy kandydatów, z której firma korzysta przy poszukiwaniu osób chcących dołączyć do pracowniczego zespołu największej w Polsce firmy produkującej meble.

Korzyści dla Ciebie:

Stabilizacja i pewność zatrudnienia • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas • Nagrody jubileuszowe • Bony i paczki świąteczne • Grupowe ubezpieczenia i badania endoskopowe • Rozwój swoich pasji • Rozwój zawodowy • Bogaty pakiet socjalny: bale i pikniki zakładowe, paczki świąteczne dla dzieci, posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym•

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

• Tapicer • Szwaczka • Montażysta Korpusów • Technolog •

Szczegóły ofert pracy na www.szynaka.pl w zakładce kariera.

Classic – Sofa Sp z o.o., ul. Jeleńska 57, 13-230 Lidzbark, kadry@classic-sofa.pl, tel. 23 6969024

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.