Na sygnale

STAN JEDNEGO Z KIEROWCÓW JEST POWAŻNY

Wczoraj o godz. 13:55 na drodze między Żurominem a Poniatowem zderzyły się dwa pojazdy dostawcze. Kierowca jednego z nich w ciężkim stanie trafił do szpitala.
fot.KPP Żuromin

Dzięki naszym Czytelnikom jako pierwsi informowaliśmy o wczorajszym zdarzeniu na naszym Facebooku. Sygnał dostaliśmy kilka minut po wypadku. Służby nie były w stanie wówczas podać nam więcej szczegółów. Jak się okazuje wypadek był bardzo poważny.

Kierujący fiatem ducato 43-letni mieszkaniec powiatu mławskiego z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu. Jechał od Poniatowa w stronę Żuromina. W tym momencie zza łuku drogi wyjechał prawidłowo jadący samochód dostawczy Iveco, który prowadził 64-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego. Pojazdy zderzyły się czołowo.

64-latek wydostał się z pojazdu o własnych siłach i nie potrzebował pomocy medyków. – Mężczyzna był w szoku, ale nie zgłaszał potrzeby pomocy, z kolei drugi kierowca odniósł liczne obrażenia- informuje rzecznik KPP Żuromin mł. asp. Tomasz Łopiński.

Kierowcę Fiata z pojazdu musieli wydostać strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Obydwa samochody uległy poważnym uszkodzeniom.

– Służby zakończyły prace na miejscu zdarzenia dopiero o godzinie 19:05. Policjanci wyznaczyli objazdy. Utrudnienia w ruchu były spowodowane dokładnymi oględzinami. Strażacy musieli też dokładnie posprzątać jezdnię, ponieważ z pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne- dodaje rzecznik.

KC

fot.KPP Żuromin

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.