Informacje

STAROSTA NAGRODZIŁ NAUCZYCIELI

Starosta żuromiński przyznał nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom placówek podległych pod samorząd powiatu.
Wojciech Tomczuk, anglista z liceum w Bieżuniu
fot. Starostwo

W tym roku z maseczkami na twarzy i z dystansem społecznym – tak wyglądało tegoroczne wręczanie nagród starosty za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej, działalność edukacyjną mającą wpływ na wszechstronny rozwój społeczności uczniowskiej, działalność opiekuńczą i pozaszkolną oraz głębokie oddanie się wykonywanej przez siebie pracy.

W tym roku wyróżnieni nauczyciele to: Edyta Gołębiewska – nauczycielka Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie, Wojciech Tomczuk – nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Orkana w Bieżuniu, Stanisław Andrzej Pargólski – nauczyciel Zespołu Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej, Katarzyna Kamińska, Renata Sękowska i Andrzej Kasiński – nauczyciele Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie, Adam Piotr Wetmański – nauczyciel Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie, Hanna Sadowska – nauczyciel Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Żurominie, a także Joanna Rogozińska i Katarzyna Gniadkowska – nauczycielki Zespołu Szkół Specjalnych w Żurominie.

Nagrody wręczyli im wicestarosta Ireneusz Rejmus wraz z dyrektorem Wydziału Zdrowia i Edukacji Joanną Jucewicz-Morawską.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.