Informacje

STO DNI DO MATURY

Trzecioklasiści z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie bawili się w sobotę, 22 stycznia, na swoim balu studniówkowym. Symboliczna data wyznacza im czas do najważniejszego egzaminu w szkole średniej.

Choć czasy nadal niełatwe, w tym roku wróciła tradycyjna studniówka. W sobotę, 22 stycznia, w sali bankietowej „Atmosfera” w Żurominie na swoim balu studniówkowym bawili się uczniowie kas trzecich żuromińskiego ogólniaka. Panowie wystąpili w tradycyjnych garniturach, panie zaś wybierały głównie długie czarne suknie, choć nie brakowało też czerwonych, granatowych czy kremowych kreacji. Od stroju jednak ważniejsza była atmosfera balu, który symbolicznie przenosi młodzież w świat dorosłych.

Wychowawcy klas – 3a – Mariusz Milewski, 3b – Marta Liszewska, 3d – Anetta Fodrowska (niestety nieobecna z uwagi na kwarantannę) i 3e- Justyna Czarnomska usłyszeli wiele ciepłych słów od swoich wychowanków. W imieniu wszystkich uczniów słowa podziękowania do dyrekcji i wychowawców oraz pozostałych nauczycieli skierowali podczas części oficjalnej uczniowie Szymon Woźniak i Oliwia Sowińska.

Studniówka odbyła się w reżimie sanitarnym. Wychowawcy przyszli sami, zaś część kadry mimo zaproszenia nie skorzystała. Licealiści bawili się doskonale. Teraz czas intensywnych przygotowań do egzaminu maturalnego.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.