STRZELANINA ŻUROMIŃSKICH REZERW W CIEKSYNIE

Wkra II Żuromin dopisała na swoje konto kolejne trzy punkty. “Zielono-Czerwoni” po meczu obfitującym w wiele bramek pokonali Wkrę Cieksyn.
Michał Szulc był autorem jednej z bramek

Daleki wyjazd do ligowego nowicjusza czekał rezerwy żuromińskiej Wkry. Imienniczka z Cieksyna po długiej przerwie od ligowej gry w sezonie 2020/2021 ponownie zgłosiła się do rywalizacji. W tym sezonie jednak nie będzie się liczyć w walce o awans. Już początek sezonu pokazał, że o punkty może być ciężko. Żurominianie chcieli wykorzystać niedoświadczenie przeciwnika. Rozpoczęli z dużymi nadziejami.

Wynik tego spotkania zmieniał się jak w kalejdoskopie. Na prowadzenie pierwsi wyszli goście. Graczy Błaszkiewicza w siódmej minucie na prowadzenie wyprowadził Michał Szulc. Na to trafienie miejscowi odpowiedzieli w 24 minucie bramką Kęsickiego. Trzy minuty później już prowadzili po trafieniu Konasiewicza. Żurominianie przed przerwą zdołali wyrównać, a drugą część pojedynku rozpoczęli od trafienia numer trzy. Gola żuromińskim rezerwom dał Tomasz Szydłowski. Na 4:2 podwyższył Kacper Piotrowski zapewniając bezpieczną przewagę gościom.

W samej końcówce spotkania zespół gospodarzy zdołał jeszcze zdobyć trzeciego gola, ale na wyrównanie czasu już zabrakło. Wkra II odniosła trzecie ligowe zwycięstw.

Wkra Cieksyn – Wkra II Żuromin – 3:4 (2:2)

Bramki: Kęsicki 24 min., Konasiewicz 27 min., Gortat 90+2 min. – Szulc 7 min., Orłowski 37 min., Szydłowski 46 min., Piorowski 73 min.

Skład: Lorenc – Orłowski, Piasecki, Pikalski, Piotrowski, Szydłowski, Gorczyca, Grochocki, Jędrzejewski, Snowacki

Ponadto: Usakowski,Szeluiga, Krantowski, Szczerkowski

Żak Szreńsk – Gryf Kownaty Żędowe 1:6

Olimp Ciechanów – GKS Gumino 1:4

Żbik II Nasielsk – Mławianka II Mława 1:0

Jutrzenka Unieck – Tamka Dzierzgowo 2:2

Wkra Cieksyn – Wkra II Żuromin 3:4