Sport

STRZELECKI TRENING WKRY

Wkra Żuromin rozbiła przedstawiciela ciechanowsko-ostrołęckiej "okręgówki". Żurominianie wygrali z GKS-em Comfort Therm Gumino aż 14:3.
SONY DSC

Nie z Delfinem Rybno, a z przedstawicielem ciechanowsko-ostrołęckiej okręgówki GKS Comfot-Therm Gumino kolejne spotkanie kontrolne rozegrał zespół Wojecicha Błaszkiewicza.

Starcie rozegrane zostało w Nasielsku, na sztucznej płycie boiska. Na boisku przeważał tylko jeden zespół. Wkra Żuromin urządziła sobie prawdziwy trening strzelecki. W ciągu 90 minut gry żurominianie aż 14 razy trafili do siatki przeciwnika. Taka skuteczność rzadko zdarza się nawet w meczach kontrolnych.

Aż pięć bramek dla Wkry zdobył Kamil Skolmowski, po dwie wchodzący do pierwszego zespołu Miłosz Zawadzki i Marcin Krysiak, dwa gole zdobył także testowany pomocnik. Po jednym trafieniu zaliczyli Maciej Oszmański, Maciej Narewski i drugi z testowanych zawodników.

W zespole Błaszkiewicza miało okazję zaprezentować się trzech nowych graczy. Czas pokaże, czy zostaną oni w zespole na dłużej. Jednym z nich był testowany wcześniej zawodnik z Ukrainy. Natomiast brazylijski napastnik opuścił już Żuromin i nie będzie reprezentował „zielono-czerwonych” barw.

WKra Żuromin – GKS Comfort-Therm Gumino 14:3 (6:2)

Bramki: Skolmowski 5, Zawadzki 2, Krysiak 2, Zaw. testowany I 2, Oszmański, M.Narewski, zaw. testowany II 1

Skład: Gatyński – Brydziński, Narewski A., Budka, Narewski M. – zaw.testowany I, zaw.testowany II, zaw.testowany III, Skolmowski – Nowacki, Zawadzki

Rezerwowi: Sokołowski, Krysiak, Gosik, Oszmański

Plan sparingowy

25 lutego – Korona Szydłowo (Mława)

4 marca – Kryształ Glinojeck (Mława)

11 marca – Sparta Mochowo (Sierpc)

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.