Informacje

STYPENDYŚCI STAROSTY ŻUROMIŃSKIEGO NAGRODZENI

29 października w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się wręczenie stypendiów najlepszym uczniom szkół średnich prowadzonych przez powiat.
Stypendyści z bieżuńskiego ogólniaka

Kolejny raz starosta żuromiński nagrodził najzdolniejszych uczniów szkół średnich, powadzonych przez samorząd powiatu. Stypendia dla uzdolnionych uczniów szkół ponadpodstawowych przyznawane są w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionej Młodzieży za rok szkolny 2019/2020.Wręczając przedstawicielom młodzieży te wyróżnienia szef zarządu powiatu docenił ich codzienną pracę w pozyskiwanie wiedzy i związane z tym wyniki w nauce. Postawa uczniów i ich zaangażowanie w uczenie się mogą być wzorem dla ich koleżanek i kolegów.

W tym roku stypendium starosty otrzymali: Natalia Marzec – uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie, Kacper Krzywda – uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie, Szymon Pudlik – uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Bieżuniu, Krystian Staniszewski – uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Bieżuniu, Kinga Rzymowska – uczennica Technikum w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie, Ilona Szczepkowska – uczennica Technikum w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie, Andżelika Sułkowska – uczennica Branżowej Szkoły I stopnia w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie, Klaudia Bałdyga – uczennica Branżowej Szkoły I stopnia w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie, Marcelina Kaczorowska – uczennica Technikum w Zespole Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej, Katarzyna Góralska – uczennica Technikum w Zespole Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej.

Nagrody wręczali starosta żuromiński Jerzy Rzymowski oraz wicestarosta Ireneusz Rejmus.

My również gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

AO

Najzdolniejsi uczniowie żuromińskiego LO
Stypendyści z ZST-Z w Żurominie
Nagrodzona uczennica z ZS w Zielonej

Fot. Starostwo

komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.