Informacje Sport

SUKCES MIKOŁAJA I PATRYKA W AUSTIN

Mikołaj Kawecki został wicemistrzem świata w wyciskaniu sztangi leżąc klasycznym w kat. sub Junior 18 do 93 kg,a Patryk Chyliński brązowym medalistą Mistrzostw Świata w kat. sub Junior 18 do 66 kg, które odbyły się w dniach 22 maja-1 czerwca w USA.

Nasi młodzi sportowcy reprezentowali Polskę podczas Mistrzostw Świata w Austin w Teksasie ( USA), podczas World Men’s Open, Sub-Junior, Junior & Masters Classic Bench Press Championships.

Mikołaj i Patryk to zawodnicy LKS GROM Przasnysz, których trenerem jest Pan Cezary Pykała. Na co dzień uczą się w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych w Żurominie – Mikołaj w I klasie o profilu technik urządzeń systemów energetyki odnawialnej, a Patryk w klasie drugiej o profilu technik pojazdów samochodowych.

Rok temu w maju po zdobyciu tytułów Mistrza Polski w wyciskaniu sztangi leżąc przez Mikołaja i Patryka odbyło się spotkanie władz powiatu z młodymi zawodnikami ich trenerem i ich rodzicami. Trener Pykała stwierdził, że to kwestia czasu, kiedy chłopaki zaczną zdobywać medale na mistrzostwach świata i Europy i tak też się stało.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom, trenerowi oraz rodzicom i życzymy kolejnych sukcesów. Przed Mikołajem i Patrykiem już w sierpniu start na Mistrzostwach Europy w Istambule w Turcji.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.