Informacje

ŚWIĘTO NAUCZYCIELI W ZPO W BIEŻUNIU

Nieco skromniej niż w ubiegłych latach obchodzono tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu.
fot. ZPO w Bieżuniu

W każdej szkole Dzień Edukacji Narodowej jest świętem szczególnym. Tego dnia uczniowie dziękują swoim nauczycielom, wychowawcom i pedagogom za trud włożony w proces edukacji, wychowania i kształtowania umysłów młodego pokolenia.

Tegoroczne uroczystości w Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu były może skromniejsze niż zwykle, ale piękne jak zawsze. Uczniowie z klas szóstych pod kierunkiem Doroty Szkolmowskiej, Magdaleny Kawczyńskiej, Marka Cimochowskiego i Marka Nastachowskiego przygotowali apel, podczas którego skierowali do nauczycieli słowa podziękowania za ich trud, pracę, cierpliwość i wyrozumiałość oraz wyśpiewali wszystkim pracownikom piękne życzenia. Życzenia na ręce dyrektora Sławomira Kosina złożyli też przewodniczący Rady Rodziców ze szkoły i z przedszkola oraz Burmistrz Miasta i Gminy Bieżuń Andrzej Szymański.

Oprócz podziękowań skierowanych do nauczycieli ze strony uczniów nie obyło się bez tych od dyrektora. Sławomir Kosin nagrodził swoich pracowników za wyróżniającą pracę dydaktyczno-wychowawczą. Nagrody dyrektora otrzymali: Elżbieta Gręda, Katarzyna Jabłońska, Ewelina Liszewska, Justyna Ludwiczak, Aleksandra Mieszkowska, Agnieszka Sochacka, Dorota Szkolmowska, Marek Cimochowski, Waldemar Grabowski, Marek Nastachowski. Ponadto wręczono specjalne wyróżnienie-nagrodę burmistrza, którą otrzymał wicedyrektor szkoły Artur Kraśniewski.

AO

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.