Sport

SYPNIEWO WYGRYWA W GOŚCINNYM BIEŻUNIU

W Bieżuńskiej Hali Sportowej odbył się turniej Góralski CUP. To było duże sportowe wydarzenie piłkarskie pod patronatem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i burmistrza Bieżunia.

Góralski CUP to cykl turniejów odbywających się w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim. To zawody sygnowane nazwiskiem jednego ze znanych reprezentantów Polski – Jacka Góralskiego.

Góralski jest wychowankiem Zawiszy Bydgoszcz. W przeszłości był zawodnikiem także Victorii Koronowo, Błękitnych Gąbin, I-ligowej wtedy Wisły Płock i ekstraklasowej Jagielloni Białystok. Występował również za granicą – w Łudogorcy Razgrad, Kajracie Ałmaty, a obecnie jest graczem niemieckiego VfL Bochum. Ma na swoim koncie także występy w reprezentacji Polski. 

W Bieżuniu na parkiecie hali spotkały się zespoły z rocznika 2013. Najlepszym zespołem okazał się Orzeł Sypniewo. Podopieczni Zenona Mierzejewskiego pokonali w finale ekipę MKS Przasnysz. Podium zamknął zespół Mławianki Mława.

Zespoły z powiatu żuromińskiego uplasowały się niżej. Na miejscach 5-8 sklasyfikowano Wkrę Żuromin, a gospodarzy – Wkrę Bieżuń – na miejscach 9-12.

Oprócz nagród zespołowych były także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem został Filip Chwaszczewski – MKS Ciechanów, najlepszym zawodnikiem Kacper Koszarski – MKS Przasnysz, a najlepszym bramkarzem Tymon Przybyłek – GUKS Orzeł Sypniewo.

Klasyfikacja końcowa:

1. GUKS Orzeł Sypniewo

2. MKS Przasnysz

3. Mławianka Mława

4, MKS Ciechanów

5-8

APN OLIMP Ciechanów

Wkra Żuromin

MKS II Ciechanów

GKS Orlęta Baboszewo

9-12

MKS WKRA Bieżuń

Kryształ Glinojeck

MKS Kryształ II Glinojek

Wkra Radzanów

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.