Informacje

SZPITAL W ŻUROMINIE WŚRÓD DZIESIĘCIU NAJLEPIEJ ZARZĄDZANYCH SZPITALI W POLSCE

Szpital w Żurominie znalazł się w 10-tce najlepiej zarządzanych szpitali w Polsce. Zestawienie obejmuje „Liderów zarządzania. Najlepiej zarządzanych szpitali publicznych według BFF Banking Grup” w kategorii „Szpitale z kontraktem z NFZ: od 20 do 99 mln zł.”.

O zestawieniu szpital informuje na swojej stronie. jak czytamy, celem rankingu jest ocena placówek medycznych i wyłonienie w drodze konkursu najlepszych szpitali pod kątem efektywności aktywów, rentowności sprzedaży i dynamiki kontraktu z NFZ.

Kapituła rankingu uzasadniając swój wybór wskazała, że nagrodzone szpitale wykazują się wysoką jakością opieki medycznej idącą w parze z efektywnością ekonomiczną. Wydarzenie to było doskonałą okazją do konstruktywnej dyskusji na temat przyszłości oraz rozwiązań, które mogą poprawić działanie szpitali.

Ranking „Liderzy zarządzania. Najlepiej zarządzane szpitale publiczne według BFF Banking Group”, organizowany jest we współpracy z dziennikiem Rzeczpospolita. Jest to projekt mający na celu promocję najlepszych praktyk w publicznej służbie zdrowia oraz sprawdzenie, które szpitale osiągają najlepsze wyniki zarządcze i finansowe.

źródło: SP ZZOZ Żuromin

komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.