SZYMON WIEJSKI POGRĄŻYŁ REZERWY ŻUROMIŃSKIEJ WKRY PIŁKĄ

Szymon Wiejski zaliczając hat-trick sprawił, że Jutrzenka Unieck wygrała z Wkrą II Żuromin. Przy Żeromskiego goście wygrali 2:4.

Rezerwy Wkry Żuromin w piątym ligowym spotkaniu poniosły swoją trzecią porażkę. Tym razem na obiekcie przy Żeromskiego. Lepsi od młodego zespołu rezerw okazał się spadkowicz z Klasy A – Jutrzenka Unieck. Do zwycięstwa zespołu z Uniecka przyczynił się Szymon Wiejski. Były gracz m.in. Wisły II Płock i Błękitnych Raciąż dał się we znaki obrońcom. Już w 8 minucie spotkania otworzył wynik rywalizacji. W 32 minucie goście prowadzili dwoma golami po trafieniu Pawła Ossowskiego. Żuromianie za odrabianie strat wzięli się po przerwie. W ciągu dwóch minut doprowadzili do remisu. Najpierw w 64 minucie gola kontaktowego zdobył Bartosz Laskowski, a później rzut karny wykorzystał Jakub Orłowski. Z remisu Wkra II cieszyła się ledwie pięć minut. Wtedy przypomniał o sobie Szymon Wiejski, który w 71 minucie wykorzystał rzut karny i dał prowadzenie Jutrzence. Ten sam zawodnik w 85 minucie ustalił wynik pojedynku ponownie wykorzystując jedenastkę.

Wkra II Żuromin – Jutrzenka Unieck 2:4 (0:2)
Bramki: Laskowski 64 min., Orłowski 66 min. (k) – Wiejski 8, 71 (k), 85 (k), Ossowski 32 min.
Skład: Lorenc – Piasecki, Jędrzejewski, Pikalski, Orłowski – Snowacki, Karolewski, Grochocki, Gajewski – Laskowski, Szulc