Sport

TĘGIE LANIE W OSTATNIM SPRAWDZIANIE

 
Najskuteczniejszym zawodnikiem Wkry jest Felipe da Silva Fot. MO

Wkra Żuromin przegrała ostatni pojedynek kontrolny przed rundą rewanżową rozgrywek IV ligi. Żurominianie dostali tęgie lanie od Wisły Płock U-18.

Za żuromińską Wkrą przygotowania do piłkarskiej wiosny. Rundy, która decydować będzie o tym, w której lidze w przyszłym sezonie będą występować piłkarze biegający w zielono-czerwonych trykotach.

Wkra by utrzymać się w nowej, reformowanej IV lidze (od sezonu 2022/2023 będzie jedna grupa IV ligi na całe województwo, obecnie są dwie) będzie musiała dobrze punktować. Żurominianie ten okres przygotowywali się pod okiem trenera Marcina Liga. W spotkaniach kontrolnych wyniki były różne. W ostatni weekend żurominianie dostali jednak tęgie lanie. Wkra przegrała z Wisłą Płock U-18 aż 2:6. Bramki dla żurominian zdobyli Felipe da Silva oraz Bartosz Narewski. Miejmy nadzieję, że zimny prysznic podziała mobilizująco na żurominian, którzy rozgrywki rozpoczną od starcia z Mławianką Mława. Derbowe starcie z rywalem zza między już w sobotę na Stadionie Miejskim w Żurominie o godz. 14:00.

OM

Wkra Żuromin – Wisła Płock U-18 2:6

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.