Informacje

TOMASZ WNUK NOWYM ZASTĘPCĄ

Zmiany kadrowe w żuromińskiej policji. Dotychczasowego zastępcę komendanta mł. insp. Roberta Stawiskiego zastąpi podkom. Tomasz Wnuk.
podkom.Tomasz Wnuk podczas obchodów Święta Policji

Podczas porannej odprawy, na mocy rozkazu Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu, kierujący żuromińską jednostką Policji mł. insp. Zbigniew Czachorowski serdecznie powitał podkom. Tomasza Wnuka na stanowisku p.o. I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Nowy zastępca komendanta nadzorował będzie wydział prewencji.

Podkom. Tomasz Wnuk z mundurem związany jest od 25 lat. W Policji służy od 2003 roku. Służbę rozpoczynał w Posterunku Policji w Szreńsku (pow. mławski), gdzie realizował zadania prewencyjne. Następnie był policjantem ruchu drogowego oraz oficerem prasowym Komendanta Powiatowego Policji w Żurominie. Od 1 maja 2017 obejmował stanowisko z-cy Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Żurominie, a od 15 sierpnia 2019 roku został naczelnikiem Wydziału Prewencji żuromińskiej komendy. Stanowisko to piastował do końca listopada br. Od 1 grudnia br. Tomaszowi Wnukowi powierzono obowiązki na stanowisku I z-cy Komendanta Powiatowego Policji w Żurominie.

Przed wstąpieniem do Policji Tomasz Wnuk był żołnierzem zawodowym przez 7 lat.

źródło: KPP Żuromin, mł. asp. Tomasz Łopiński

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Nareszcie swój chłop na właściwym miejscu. Gratulacje Panie Zastępco. Aby Ci woda sodowa nie uderzyła do głowy.