Sport

 TRANSFEROWA KARUZELA W REGIONIE

Kluby z powiatu żuromińskiego przed wznowieniem rundy wiosennej zrobiły kilka roszad w swoich kadrach. Są nowi zawodnicy, a wraz z nimi nowe nadzieje.

Wkra Żuromin

Wkra przed rundą wiosenną IV ligi nie dokonała znaczących transferów. Żurominianie stracili Yliasa Cheffou (przeszedł do III-ligowego GKS Przodkowo) oraz Eryka Kopczyńskiego. Niestety tych ubytków działacze z Żuromina nie byli w stanie uzupełnić. Wiele mówi się jednak o wymianie zawodników między Wkrą Żuromin, a Wkrą Bieżuń. Żurominianie zainteresowani są usługami Artura Krajewskiego (rocznik 2001), a bieżunianie chętnie w swoich szeregach widzieliby Seweryna Gajewskiego (rocznik 2003). Na razie jednak do oficjalnych zmian przynależności klubowych nie doszło.

Wkra Bieżuń

Bieżunianie potwierdzili, w mediach społecznościowych, pozyskanie jednego zawodnika. Nowym graczem Wkry został Patryk Lubański. To doświadczony już w bojach w lidze okręgowej zawodnik. W przeszłości reprezentował barwy m.in. GKS Strzegowo i PAF Płońsk.

Prawdopodobne jest wzmocnienie bieżuńskiej defensywy. Jeszcze przed pierwszą kolejką powinna wyjaśnić się sprawa dołączenia do zespołu doświadczonego Piotra Buchalskiego. 40-letni zawodnik reprezentował dotychczas barwy Lecha Rypin. 

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.