Sport

TRZY ZAGRAJĄ NA OLIMPIADZIE

Dwanaście dziewcząt z województwa mazowieckiego zostało powołanych na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Wśród nich są trzy zawodniczki UKS Victoria Lubowidz.
Kadra województwa podczas turnieju w Warszawie
fot. MWZPS FB

Konsultacje treningowe kadry Mazowsza w piłce siatkowej odbyły się w miniony weekend (17-18 października) podczas turnieju o Puchar Burmistrza Woli w Warszawie. Udział w turnieju dla kadry Mazowsza był ostatnim sprawdzianem przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży.

Był to ostatni etap selekcji, której dokonała Dominika Leśniewicz – trener kadry rocznika 2006. Podczas turnieju zaprezentowało się szesnaście zawodniczek, ale na turniej powołanie otrzymało tylko 12 z nich.

Wśród powołanych na Ogólnopolską Olimpiadę są trzy z czterech obecnych na konsultacjach zawodniczek klubu UKS Victoria Lubowidz. Podczas zawodów w Chełmie, które rozpoczynają się w czwartek (22 października) zaprezentują się: Zosia Jackiewicz, Dominika Kiszelewska i Klaudia Gajewska.

Powołane zawodniczki: Joanna Bartosiewicz, Maja Daca, Klaudia Gajewska, Zofia Jackiewicz, Oliwia Jaroń, Magdalena Jureńczyk, Dominika Kiszelewska, Wiktoria Leśniewicz, Zuzanna Moczulska, Hanna Stolarczyk, Weronika Urbańska, Maja Wydymańska

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.