Sport

TURNIEJ CZWÓREK W NOWYM DWORZE

Uczniowski Klub Sportowy Victoria Lubowidz zaprezentował się z dobrej strony podczas turnieju czwórek w Nowym Dworze Mazowieckim. Dwie ekipy z Lubowidza zajęły miejsca na podium w swoich turniejach.

W Nowym Dworze Mazowieckim UKS Victoria Lubowidz reprezentowały dwa zespoły. Victoria I zagrał w składzie Maria Chrzanowska, Zuzia Czarnomska, Martyna Gajewska, Antosia Szefler, a Victoria II – Zuzia Chościńska, Patrycja Oleksy, Amelia Kowalska, Iga Zielińska.

– Ze względu na dużą rozpiętość poziomową organizatorzy zdecydowali się na podział turnieju na dwa – podaje klub z Lubowidza.

Turniej Narcyza

W pierwszym turnieju, przez organizatorów nazwanym „Narcyzem” wzięły udział zespoły – Sparta Warszawa I i II, Krótka Mysiadło, Saska Warszawa I, LOS Nowy Dwór Maz. I oraz Victoria Lubowidz I. Grano do 21  punktów, w systemie każdy z każdym. Po porażce z spotkaniu inaugurującym, ze Spartą Warszawa I lubowidzanki wygrały wszystkie pozostałe pojedynki. To sprawiło, że turniej dziewczęta z Lubowidza zakończyły na drugiej pozycji.

Turniej Tulipana

Drugi zespół z Lubowidza wziął udział w „Turnieju Tulipana”.  Tam rywalizował z Olimpem Tłuszcz I i II, LTS Legionovią Legionowo, Saską Warszawa II, Legią Warszawa, LOS Nowy Dwór Maz. II i III, Iskrą Warszawa I i II oraz drużyną MKS Pruszków.

– Nasz zespół Victoria Lubowidz 2 zaprezentował się z bardzo dobrej strony i pomimo jednej odniesionej porażki, gorszym bilansem małych punktów ostatecznie uplasował się na 3 miejscu podium – poinformował w mediach społecznościowych UKS Victoria.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.