Sport

TYLKO PUNKT WKRY

Miał być komplet, a jest jeden punkt. Mimo wyraźnej przewagi i wielu sytuacji Wkra Żuromin nie zdołała strzelić więcej niż jednej bramki Sonie Nowe Miasto. Na nasze nieszczęście w samej końcówce rywale wyrównali.
Zawodnicy obu drużyn przed meczem. Fot.FB Wkra Żuromin

Sona Nowe Miasto to zespół z czołówki ciechanowsko-ostrołęckiej okręgówki, który ma wysokie aspiracje. Dla Wkry, która buduje zespół i sama ma chęć włączyć się w rywalizację o awans miał to być pierwszy sprawdzian.

Podopieczni Tomasza Szmita rozpoczęli z animuszem, pokazali, że na zielonej murawie w Żurominie goście muszą liczyć się z tym, że to Wkra dyktuje warunki.

Tak jak w poprzednich meczach żurominianie mieli sporo z gry. Mieli przewagę optyczną, ale także w sytuacjach strzeleckich. Wkra mogła, a w zasadzie powinna rozstrzygnąć ten mecz w pierwszej połowie. Ostatecznie zdobyła jednego gola, a ten przypisany został jako trafienie samobójcze.

Po przerwie – kolejne sytuacje i kolejne niewykorzystane okazji. Im dłużej trwał mecz tym goście otwierali się bardziej, naciskali by zdobyć choćby bramkę wyrównującą. To, co nie udało się Wkrze zrobiła Sona i po rzucie rożnym w 90 minucie doprowadziła do wyrównania.

OM

Wkra Żuromin 1-1 Sona Nowe Miasto

Skład: Gatyński – Brydziński, Żelazny, Narewski A., Szpinda – Oszmański, Korzun, Karolewski M., Kamiński, Pokropski – Skolmowski

Ławka rezerwowych: Sokołowski, Stopczyński, Szeluga, Karolewski J., Narewski M., Budka

Wyniki

Opia Opinogóra 4-1 GKS Gumino

ULKS Ołdaki 2-1 Korona Szydłowo

Kryształ Glinojeck 2-1 Wkra Radzanów

GKS Strzegowo 1-0 Rzekunianka Rzekuń

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 Kurpik Kadzidło

Wymakracz Długosiodło 5-0 Wkra Sochocin

Wkra Żuromin 1-1 Sona Nowe Miasto

Konopianka Konopki 5-2 Tęcza Ojrzeń

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.