Na sygnale

TYM AUTEM ODJECHAŁ ZŁODZIEJ

Żuromińscy policjanci szukają sprawcy kradzieży osobowego mercedesa GLS, który skradziono w miniony czwartek wieczorem w Żurominie.
fot. policja ilustracja

W czwartek ok. godz. 22 z terenu jednej z posesji przy ulicy Olszewskiej w Żurominie skradziono mercedesa GLS, koloru czarnego (rok produkcji 2017). Policjanci z żuromińskiej komendy policji prowadzą intensywne czynności w celu odnalezienia pojazdu.

W związku z tym zdarzeniem Komenda Powiatowa Policji w Żurominie, zwraca się do wszystkich świadków lub osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie.

– Zwracamy się do podróżujących w miniony czwartek (08.12) trasą W-541 relacji Żuromin-Bieżuń, w godz. 22-23. Istotne w sprawie będą zapisy z rejestratorów samochodowych widzianego na w/w trasie czarnego mercedesa o początkowym numerze rejestracyjnym WB… -mówi rzecznik policji asp. Tomasz Łopiński.

Policja prosi o kontakt osobisty w tej sprawie, jak również z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego pod numerem telefonu 519 035 371 lub dyżurnym 47 703 52 00 czy e-mail: kppzuromin@ra.policja.gov.pl. Zapewnia anonimowość.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.