Informacje

UCZNIOWIE Z ZIELONEJ SZKOLILI SIĘ STACJONARNIE I ONLINE

Każda forma poszerzenia wiedzy jest dobra. Uczniowie Zespołu Szkół w Zielonej szkolą się i online, i stacjonarnie. Wszystko po to, by zdobyć nowe wiadomości i umiejętności.

17 lutego uczniowie klas III Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej wraz z nauczycielami przedmiotów ekonomicznych uczestniczyli w webinarium dotyczącym wsparcia przedsiębiorców w realizacji obowiązków wynikających z Polskiego Ładu. Podczas spotkania online mieli możliwość poznać tajniki realizacji obowiązków związanych z wyliczeniem i rozliczeniem składki zdrowotnej, wypełnianiem dokumentów rozliczeniowych, poznać zmiany w zakresie podlegania ubezpieczeniu, w tym dobrowolnemu ubezpieczeniu chorobowemu, zmiany w zakresie opłacania i rozliczania składek oraz wybrane zagadnienia podatkowe. Spotkanie ze specjalistami z ZUS i Urzędu Skarbowego odbyło się za pomocą platformy Cisco Webex Meeting.

Z kolei uczniowie klas II i III Technikum Logistycznego wraz z Teresą Piotrowicz uczestniczyli w XVII Forum Nauczycielskim zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Logistyki i Magazynowania w Poznaniu. Wiedza przedstawiana przez prowadzących była na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, dzięki czemu uczniowie poszerzyli swoją wiedzę w wielu zakresach logistyki oraz poznali zasady funkcjonowania największych firm logistycznych.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.