Na sygnale

UDERZYŁA W DRZEWO WYRYWAJĄC JE Z KORZENIAMI

Każdy kierujący powinien kierować się uwagą i ostrożnością ponieważ od właściwych zachowań zależy bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Przykładem takiego zachowania jest sytuacja trasy relacji Rynowo – Dąbrowice.

Dziś (27 marca) około godziny 8:40 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie relacji Rynowo – Dąbrowice. O zdarzeniu poinformowała przejeżdżająca ta trasą mieszkanka gminy Lubowidz. W zdarzeniu uczestniczył jeden samochód, którym podróżowała 18-letnia mieszkanka powiatu żuromińskiego. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a poszkodowana kierująca citroena karetka pogotowia została przewieziona do szpitala w Żurominie.

Mundurowi ustalili, że 18-letni kierująca na widok stojącej sarny na poboczu drogi gwałtownie zahamowała co skutkowała utratą panowania nad samochodem. Kobieta z impetem uderzyła w przydrożne drzewo, które się złamało i upadło na drogę. Droga w miejscu wypadku przez kilka godzin była zablokowana.

Na szczęście 18-letnia mieszkanka naszego powiatu nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Około godziny 14-tej opuściła żuromiński szpital.

Apelujemy o ostrożność! Pamiętajmy, aby w miejscach których występuje dzika zwierzyna (las, okolice lasu) zachowywać ostrożność i zdjąć nogę z gazu.

asp. Tomasz Łopiński

fot. KPP Żuromin

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.