UNICI WBIJAJĄ PIĄTKĘ WKRZE

Unia Warszawa pokonała Wkrę Żuromin w spotkaniu 20. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej gr. I. Warszawianie wygrali aż 5:0.
Przy piłce Dominik Stopczyński Fot. zbiory prywatne

Nie tak wyjazd do Warszawy wyobrażali sobie zawodnicy Wkry Żuromin. Niestety różnica, której nie widać w tabeli widoczna była na boisku. Jeszcze pierwsze dwadzieścia minut tego pojedynku nie wskazywało na to, że Unia tak łatwo poradzi sobie z „zielono-czerwonymi”. Gospodarze w 26 minucie objęli prowadzenie po bramce Huberta Rokoszewskiego i wszystko się posypało. W kolejnych niespełna 20 minutach gry warszawianie wbili Wkrze trzy gole. Dwa z nich zdobył Krystian Nowakowski (w 32 i 45 minucie), a jednego Filip Szewczyk. Po pierwszej części spotkania było już jasne, że żurominianie nie mają co liczyć na punkty. W przerwie trener Marcin Lig dokonał czterech zmian, ale nie przełożyło się to na diametralną zmianę obrazu gry i zdobycz bramkową Wkry. Wynik ustalony został w 85 minucie przez miejscowych.

Unia Warszawa – Wkra Żuromin 5:0 (4:0)

Bramki: Rokoszewski 26 min., Nowakowski 32, 45 min., Szewczyk 36 min., Budak 85 min.

Wkra: Koczot – Kowalczyk, Helder, Karolewski, Jakubowski, Felipe, Kamiński, Nowacki,Sowiński, Kosiński, Stopczyński

Ponadto: Oszmański, Brydziński, Ambrochowicz, Narewski, Skolmowski

Ząbkovia Ząbki – Żbik Nasielsk                    4:0

AP Marcovia Marki – Wisła II Płock 1:1

MKS Przasnysz – Świt Staroźreby                2:1

Sokół Serock – KS CK Troszyn                    1:2

Makowianka Maków – Narew Ostrołęka      0:2

Drukarz Warszawa – Huragan Wołomin        2:0