Żuromin. Interwencje policji

Pijani kierowcy, kolizje drogowe, ucieczki z miejsca wypadku
[b]Pijani kierowcy[/b]

12 grudnia w Bieżuniu, mężczyzna mając 2,7 promila kierował samochodem Opel Astra. Tego samego dnia w Gradzanowie Kościelnym mężczyzna mając 0,29 promila kierował ciągnikiem. Również 12 grudnia policjanci zatrzymali w Zielonej mężczyznę, który pod wpływem alkoholu jechał rowerem (miał 0,74 promila). 16 grudnia w Żurominie mężczyzna mający 0,46 promila kierował samochodem marki Daewoo Matiz. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem

[b]

Kolizje drogowe[/b]

12 grudnia w Żurominie kierowca BMW, włączając się do ruchu, nie ustąpił przejazdu prawidłowo jadącej Hondzie Civic. Kierujący był trzeźwy, ale został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. 15 grudniu na trasie Lubowidz – Toruniak, kierujący samochodem Opel Vectra nie zachował należytych środków ostrożności i uderzył w przydrożne drzewo. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Żurominie. 16 grudnia w Żurominie kierowca Opla Vectry, nie zachował należytych środków ostrożności, co skutkowało uderzeniem w inny prawidłowo zaparkowany samochód Mercedes. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych.

[b]

Uciekł z miejsca wypadku[/b]

17 grudnia w Bieżuniu kierujący nieznanym pojazdem podczas skręcania uderzył w prawidłowo jadącego Peugeota i oddalił się w nieznanym kierunku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Żurominie.

18 grudnia w Żurominie kierowca Mazdy nie zachował środków ostrożności na łuku drogi w wyniku czego uderzył w ogrodzenie. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili, kto był kierowcą samochodu. Okazało się, że ma 2,5 promila. Został zatrzymany do wytrzeźwienia.

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.