Żuromin. Jakubowski do Senatu Wetmański do Sejmu

Platforma Obywatelska jako pierwsza oficjalnie przedstawiła swoich kandydatów do Sejmu i Senatu. Są to Adam Wetmański Przewodniczący koła PO w Żurominie, który kandydować będzie do Sejmu i Krzysztof Jakubowski Radny Rady Miejskiej w Żurominie. Sukcesem żuromińskich polityków jest możliwość wystawienia żurominianina w pięciomandatowym okręgu w wyborach do Senatu. Poniżej prezentujemy oświadczenie Zarządu PO.
Krzysztof Jakubowski kandydowa� b�dzie do Senatu

Adam Ejnik

a.ejnik@gmail.com

[b]Oświadczenie Zarządu Platformy Obywatelskiej RP

w powiecie żuromińskim

[/b]

W dniu 16 maja br. Rada Regionu Mazowieckiego Platformy Obywatelskiej RP przyjęła propozycje list PO RP do Sejmu i kandydatów do Senatu w Regionie Mazowieckim w wyborach w roku 2011. Kandydatem do Senatu w jednomandatowym okręgu wyborczym nr 39 (obejmujący obszar powiatów: ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski i żuromiński) został Krzysztof Jakubowski (Radny Rady Miejskiej w Żurominie). Powiat żuromiński w wyborach do Sejmu w okręgu nr 16 (ciechanowski – płocki) reprezentować będzie Adam Wetmański (Przewodniczący koła PO w Żurominie).

Propozycje Rad Regionów PO zostaną ostatecznie zatwierdzone przez Radę Krajową Platformy Obywatelskiej, która odbędzie się 11 czerwca br.

[i]Michał Bodenszac

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej

w powiecie żuromińskim[/i]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.