Żuromin. Mikołajkowy koncert z Kurierem

Już po raz czwarty Kurier organizuje charytatywną zbiórkę pieniędzy dla najuboższych dzieci w powiecie żuromińskim. Tym razem w żuromińskim kinie grały dwa zespoły: Oldroads i Enumano. Z akcji zebraliśmy ponad 1250 zł. Kolejne pieniądze przysyłają Ci, którzy na koncercie nie byli. Wszystkie pieniądze przeznaczymy na paczki dla tych, którzy nie często dostają prezenty. Darczyńcom dziękujemy.

Redakcja

redakcja@kurierkurierzurominski.pl

Mikołajkowy koncert z Kurierem Żuromińskim to kolejna akcja naszej gazety skierowana do dzieci. Po raz czwarty, tym razem w formie koncertu, zwróciliśmy się do mieszkańców miasta o wsparcie. Na samym koncercie do puszek zebraliśmy 1250 zł. Prezenty i pieniądze przysyłają inni sponsorzy. Już dziś wiemy, że koncert przyniósł największy dochód ze wszystkich akcji, jakie do tej pory organizowaliśmy.

– Zawsze biorę udział w akcjach charytatywnych – powiedziała Ewa Łubińska burmistrz Bieżunia. Zwłaszcza jak dotyczy to akcji dla dzieci, które nie zawsze dostają prezenty pod choinkę. Na pewno uśmiech zagości na ich twarzach, kiedy będziecie wręczać im świąteczne paczki. Wasza kolejna akcja zasługuje na pochwałę i oby tak dalej – kończy Ewa Łubińska.

Wasza akcja ma bardzo wymowny wymiar – to koncert charytatywny a zebrane pieniążki będą przeznaczone na szczytny cel na paczki dla dzieci z rodzin wielodzietnych. Przyniosą one dzieciakom wiele radości. Powinniśmy zawsze wspierać takie akcje. Brawa dla redakcji Kuriera Żuromińskiego – powiedziała Aneta Goliat kandydatka SLD na burmistrza Żuromina.

Bardzo fajny koncert a ponadto na bardzo fajny cel. Mam nadzieję, że Mikołaj z paczką , który zagości u tych dzieci będzie pięknym prezentem świątecznym – powiedziała jedna z uczestniczek koncertu charytatywnego.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.