Żuromin. Orlik rusza pełną parą

Kompleks sportowy Orlik budzi się ze snu zimowego. Od 1 marca znów można korzystać z żuromińskiego obiektu. Chętni do korzystania z boisk już mogą rezerwować sobie konkretne terminy.
Serdecznie zapraszam do korzystania z obiektu � m�wi Tomasz Siemi�tkowski animator sportu

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Kompleks boisk Orlik znów otwarty. Od teraz wszyscy chętni do korzystania z boiska trawiastego, ale także z nawierzchnią poliuretanową mogą zgłaszać się już do zarządcy obiektu. Tym nadal jest Tomasz Siemiątkowski.

– Serdecznie zapraszam do korzystania z obiektu – mówi animator sportu Tomasz Siemiątkowski.

Animator zdradza także plany na najbliższy sezon funkcjonowania kompleksu. Siemiątkowski mówi o kontynuowaniu projektów z roku ubiegłego. W nowym sezonie rozpocznie się II edycja Amatorskiej Ligi Miejskiej. Zainteresowane drużyny mogą już zgłaszać swój akces udziału w lidze. Swój dalszy ciąg będzie miała też szkółka piłkarska dla chłopców rocznika 2000/2001, a treningi tej grupy mają się rozpocząć na początku przyszłego miesiąca. Tomasz Siemiątkowski wspomina także o konserwacji boiska trawiastego, które jego zdaniem jest niezbędne.

– Chcę, żeby ten kompleks służył ludziom jak najdłużej – mówi animator. Dlatego nie wyobrażam sobie, żeby w tym roku nie było konserwacji boiska – kończy.

[b]Zarezerwuj boisko[/b]

Aktualnie tworzony jest harmonogram zajęć i rezerwacji. Do dyspozycji jest boisko do gry w piłkę nożną oraz boisko uniwersalne do gry w siatkówkę, koszykówkę i tenis ziemny. Wszyscy, którzy chcą skorzystać z obiektów Orlika powinni jak najszybciej zgłosić się do animatora osobiście w biurze Orlik przy Żeromskiego 5 bądź pod numerami telefonów (23)657-22-00 lub 504-045-385.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.