Żuromin. Rodzinne wędkowanie

Miłosz Truszczyński i Zbigniew Truszczyński zostali laureatami rodzinnych zawodów wędkarskich, które odbyły się nad jeziorem Grądy w sobotę 9 lipca.
W�dkarze z Ko�a PZW �uromin tradycyjnie z okazji Dni Miasta i Powiatu wzi�li udzia� w zawodach w�dkarskich o Puchar Starosty

ae. js.

W sobotę 9 lipca w ramach Dni Miasta – Dni Powiatu 2011 na jeziorze Grądy w powiecie działdowskim odbyły się jak co roku Powiatowe Rodzinne Zawody Spławikowe o Puchar Starosty Żuromińskiego zorganizowane przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Żurominie. Zawody osobiście otworzył starosta Janusz Welenc. Jedenaście dwuosobowych zespołów walczyło o jak najlepszy wynik. Każdy z zespołów tworzyła osoba młodociana w wieku do 16 lat oraz spokrewniona z nią osoba dorosła. Zwycięzcami zawodów zostali Miłosz i Zbigniew Truszczyńscy, na drugim miejscu uplasowali się Krzysztof Wojciechowski i Robert Bogacki, a trzecie miejsce zdobyli Artur Karpiński i Aleksander Falkiewicz. Laureaci zawodów otrzymali puchary oraz dyplomy, a wszyscy uczestnicy dyplomy i drobne nagrody rzeczowe. Puchar otrzymał też wędkarz, który złowił największą rybę leszcza 350 gram. Był nim Konrad Mokrzycki. Wyróżniono też najmłodszego uczestnika zawodów 9 – letniego Miłosza Kulwickiego. Wszystkie nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe Żuromin.

[u]Klasyfikacja końcowa: [/u]

1. Miłosz Truszczyński, Zbyszek Truszczyński – waga 4710g

2. Krzysztof Wojciechowski, Robert Bogacki – waga 4610g

3. Artur Karpiński, Aleksander Falkiewicz – waga 3275g

4. Alicja Świderska, Jan Świderski – waga 1875g

5. Jan Zumkowski, Cezary Wysocki – waga 765g

6. Michał Bilicki, Kazimierz Bilicki – waga 745g

7. Miłosz Kulwicki, Marek Kulwicki – waga 640g

8. Paweł Bugowski, Jakub Jakubczyk – waga 605g

9. Łukasz Jakubczyk, Jakub Świerczek – waga 600g

10. Konrad Mokrzycki, Wojciech Mokrzycki – waga 530g

11. Mateusz Borkowski, Paweł Sobiech – waga 0g

Joanna Stachowicz

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.