Żuromin. To był bal!

Trzecioklasiści z Gimnazjum nr 1 w Żurominie bawili się na Balu Gimnazjalnym, zorganizowanym przez ich rodziców. Około stuosobowa grupa spotkała się 29 listopada we własnej szkole

Adam Toruński

torunski.adam@gmail.com

Rodzice uczniów trzecich klas Gimnazjum nr 1 w Żurominie zorganizowali Bal Gimnazjalny. Impreza ta odbyła się 29 listopada. Uroczystości, punktualnie o 18, rozpoczął dyrektor Tomasz Ogrodowczyk. Powitał on serdecznie wszystkich. Nauczyciele, rodzice, księża, pracownicy szkoły- wszystkim im dziękowali również uczniowie i wręczali kwiaty.

-Przede wszystkim witam jednak uczniów klas trzecich. To Wasz Bal. Znamy się już i spotykamy prawie codziennie od trzech lat. To moje kolejne tego typu spotkanie, ale dla Was pierwsze tak poważne. Mam nadzieję że zabawa będzie udana no i że po zabawie równie udane będą testy, które już niedługo- wspomniał też dyrektor.

Kiedy swoje słowa wypowiedzieli przedstawiciele wszystkich przybyłych w ustach dyrektora wybrzmiała treść: Poloneza czas zacząć. Ten tradycyjny taniec przyciągnął też wielu bliskich uczniów i wiele osób spoza szkoły chcących go zobaczyć Uczniowie choć lekko się denerwowali, to po kilkunastu minutach starannie przemyślanych figur tanecznych otrzymali gromkie brawa. Po tańcu zasiedli do suto zastawionych stołów. A następnie oddali się tańcom trwającym aż do godziny 2 w nocy.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.