Żuromin. Wpadka z narkotykami

To już kolejne zatrzymania osób posiadających narkotyki. Tym razem policja namierzyła trzech mężczyzn, którzy mogą być powiązani z szajką narkotykową. Mieli przy sobie plastry przeciwbólowe, które stosowane w większych ilościach mogą działać jak narkotyk.

WE

redakcja@kurierkurierzurominski.pl

Podczas minionego weekendu policjanci wydziału kryminalnego wspólnie z dzielnicowym zatrzymali trzech mieszkańców powiatu zamieszanych prawdopodobnie w handel narkotykami.

Mężczyźni jechali z kierunku Rypina do Żuromina samochodem osobowym marki Fiat Uno. W miejscowości Poniatowo w gminie Żuromin samochód został zatrzymany do kontroli drogowej. Kierującym okazał się 30 – letni mieszkaniec gminy Kuczbork. Przy pasażerach 25 – letnim mieszkańcu Żuromina i 23 – letnim mieszkańcu Bieżunia policjanci znaleźli cztery plastry o nazwie Durogesic. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia w policyjnej izbie zatrzymań Komendy Powiatowej Policji w Żurominie. Policja ustala teraz, gdzie mężczyźni kupowali narkotyki oraz czy zajmowali się ich rozprowadzaniem. Wkrótce zajmie się nimi sąd. Zgodnie z przepisami za posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Takiego typu plastry policjanci ujawnili już wcześniej w Żurominie, wtedy już handlarze próbowali rozprowadzać je jako środek odurzający. Weekendowa akcja była zaplanowana.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.