Żuromin. Wspólne świętowanie w Żurominie

Takiej imprezy w Żurominie dawno nie było. Wspaniała zabawa, niezapomniane wrażenia i mnóstwo atrakcji – tak w skrócie można opisać wyjątkową imprezę, która miała miejsce w minioną sobotę, 23 listopada. Okazją do wspólnej zabawy były pierwsze urodziny Żuromińskiego Centrum Handlowego.
NULL

Świętowanie pierwszych urodzin Żuromińskiego Centrum Handlowego rozpoczęło się o godzinie 11.00 od symbolicznego pokrojenia tortu. Następnie przybyłych gości przywitał i zaprosił do wspólnej zabawy właściciel sklepu PSB Mrówka, Rafał Przywitowski. Po tym przemówieniu rozpoczęła się wspólna zabawa. Na scenie pojawił się zespół taneczny Zawidzanie, był pokaz iluzji w wykonaniu Łukasza Granta. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i zabaw, a na dorosłych wiele konkursów z nagrodami oraz pyszne jedzenie.

Podczas imprezy wylosowano ponad 100 nagród. Nagrody główne wylosowali: Halina Perłowska, która wygrała szlifierkę kątową, Roman Czapliński, któremu przypadła konsola PS3 oraz Anna Falkiewicz, która wygrała telewizor.

O godzinie 17.00 wystąpiły gwiazdy wieczoru: Akcent, Afterparty, Extazy, Powerplay.

Kiedy na scenie pojawił się Zenon Martyniuk, wokalista zespołu Akcent na placu przed Żuromińskim Centrum Handlowym pojawiły się tłumy ludzi nie tylko z powiatu żuromińskiego. Próżno było też szukać miejsca do zaparkowania na całej długości ulicy Przemysłowej.

Ludzie tańczyli i śpiewali. Nie obyło się też bez bisu.

Wspólna zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.