Żuromin. Wystartowało Pogotowie Matematyczne

Powiatowo – Miejska Biblioteka Publiczna w Żurominie rozpoczęła kolejną edycję projektu edukacyjnego „Pogotowie Matematyczne + OIOM czyli Oddział Intensywnej Opieki Matematycznej”.
Do projektu edukacyjnego Biblioteki zapisa�o si� ju� ponad 30 os�b

Jest to już druga edycja tego projektu. Przedsięwzięcie jest skierowane do uczniów w wieku 10-19 lat, którzy potrzebują pomocy w nauce takich przedmiotów jak matematyka, fizyka i chemia. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty w Centrum Wolontariatu przy ulicy Warszawskiej.

– Już ponad 30 osób uczestniczy w projekcie, w poprzednim roku zaczynaliśmy z mniejszą ilością chętnych – mówi Dyrektor Biblioteki Regina Kwiatkowska – myślę, że w tym roku projekt będzie się cieszył jeszcze większym powodzeniem.

Do udziału w „Pogotowiu Matematycznym” można zapisać się w każdym momencie do 15 marca 2012 roku. Można przyjść raz, kilka razy lub przychodzić codziennie. Wszystko zależy od tego, jak dużej pomocy potrzebuje uczeń. Koszt udziału wynosi 20 zł. Jest to jednorazowa opłata potrzebna na zakup podręczników, pomocy naukowych i papieru do kserokopiarki.

Ewa Jabłońska[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.