Informacje

URZĄD PRACY SZKOLI Z PODSTAW KSIĘGOWOŚCI

Powiatowy Urząd Pracy szuka osób chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu z zakresu podstaw księgowości. Planuje je zorganizować w październiku.

W związku z realizacją w Powiatowym Urzędzie Pracy w  Żurominie w okresie od 01.06.2021r. do 31.12.2021r. programu specjalnego pod nazwą: „Wybieram Aktywność”prowadzony jest nabór osób bezrobotnych do uczestnictwa w szkoleniu z zakresu: „Podstawy księgowości”. Grupa docelową działania są osoby długotrwale bezrobotne. Planowany termin realizacji szkolenia to październik 2021r.

Osoby bezrobotne spełniające powyższe warunki, zainteresowane przystąpieniem do programu powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta, gdzie zostanie zweryfikowana przynależność do grupy docelowej. Skierowanie do odbycia szkolenia  w ramach programu  jest możliwe jeżeli w/w forma wsparcia będzie ujęta w utworzonym/zmodyfikowanym Indywidualnym Planie Działania, po ukończeniu 2-dniowych warsztatów motywująco-aktywizacyjnych organizowanych w ramach w/w programu. 

Informacje dotyczące szkolenia można uzyskać w siedzibie  Powiatowego Urzędu Pracy w Żurominie, ul. Lidzbarska 27a, pok. 8,9,11,12,13 w godz. 730- 1530  lub telefonicznie (23) 657- 31 -63 w. 32,33

Oprac. AO

komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • wolne żarty, a gdzie Ci księgowi po kursie będą pracować ? to jest marnotrawienie pieniędzy publicznych . Zróbcie szkolenie tym ludziom z prowadzenia własnego biznesu, pomóżcie im zacząć.