Na sygnale

USŁYSZAŁ ZARZUT USIŁOWANIA ZABÓJSTWA

26-latek, który w poniedziałek nad ranem dźgnął w parku w Żurominie 24-latka, usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Trafił do policyjnego aresztu.

Jak sygnalizowaliśmy, w miniony poniedziałek po godzinie 5 dyżurny żuromińskiej policji otrzymał zgłoszenie o rannym mężczyźnie w parku miejskim w Żurominie. Skierował na miejsce patrol. Policjanci na miejscu zgłoszenia zastali kilkuosobową grupę młodzieży.

-Jak się okazało, między dwoma mężczyznami, 26- i 24-latkiem, wywiązała się sprzeczka. Młodszy z mężczyzn został ugodzony nożem w brzuch. Na widok dramatycznej sceny zareagowali przebywający w parku młodzi ludzie informując o tym, co się wydarzyło dyżurnego żuromińskiej komendy Policji. Pokrzywdzony przewieziony został karetką do szpitala w Żurominie, gdzie trafił na salę operacyjną -informuje rzecznik policji asp. Tomasz Łopiński.

26-latek został zatrzymany. – W chwili zatrzymania znajdował się pod wpływem alkoholu, został osadzony w policyjnym areszcie. Zgromadzony przez policjantów pracujących pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mławie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 26-latkowi zarzutu usiłowania zabójstwa, za co grozi od 8 do 15 lat pozbawienia wolności -dodaje rzecznik.

Na wniosek prokuratora, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 26-letniego mężczyzny na okres 3 miesięcy.

AO

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.