Nieskategoryzowane

UTRUDNIENIA Z POWODU PRZEBUDOWY

Na odcinku drogi powiatowej między Przeradzami w gm. Lutocin trzeba uważać. Trwa przebudowa nawierzchni wraz z budową chodnika.

Od kilku tygodniu trwają już prace w terenie związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 4620W Poniatowo – Lutocin – Września – Borowo” na odcinku Przeradz Nowy – Przeradz Wielki. Roboty odbywają się w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Zadanie uzyskało dofinansowanie w wysokości 60% wartości zadania, tj. 977 548,38 zł, pozostałe środki stanowią wkład własny samorządu powiatu.

Roboty w terenie wykonuje Przedsiębiorstwo Budowlane ,,DOMEX” Sp. z o.o. Żuromin, za cenę brutto w wysokości 1 605 247,31 zł. nadzór inwestorski (za cenę 24 tys. zł) pełni firma MaliBud Tomasz Malinowski z Płońska.

Jak informuje starostwo prace w terenie potrwają do listopada 2022r.. Jak pisaliśmy, przebudowywany jest odcinek o długości 1,254 km pomiędzy miejscowościami Przeradz Nowy a Przeradz Wielki. Docelowo powstanie tu chodnik, jezdnia będzie poszerzona i odpowiednio oznakowana.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.