W GLINOJECKU NA REMIS

Wkra Bieżuń rzutem na taśmę zremisowała w Glinojecku z miejscowym Kryształem. Gola na wagę remisu w czwartej minucie doliczonego czasu gry zdobył niezawodny Maciej Watkowski.
Maciej Watkowski znów udowodnił, że jest jednym z najlepszych zawodników rozgrywek Fot. archiwum

Ten sezon to gra poniżej oczekiwań klubu z Glinojecka. Kryształ plasuje się w dolnej części tabeli, ale potrafi być groźnym przeciwnikiem dla wielu drużyn. Tym razem przekonali się o tym piłkarze Roberta Piotrowskiego. Wkra Bieżuń, która jeszcze liczy się w walce o miejsce barażowe musiała podzielić się punktami z Kryształem.

Spotkanie przy Parkowej lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy za sprawą Konrada Winieckiego objęli prowadzenie. Taki stan rywalizacji utrzymywał się przed długi czas, a wszystko to, co najciekawsze rozpoczęło się po 80 minucie pojedynku. W 81 minucie Wkra doprowadziła do wyrównanie. Golkipera Kryształu pokonał Maciej Watkowski. Remis nie utrzymał się długo. Gospodarze odpowiedzieli już trzy minuty później i ponownie objęli prowadzenie. Gdy wydawało się, że trzy punkty zdobędą gospodarze bieżunianie zadali cios. W czwartej minucie doliczonego czasu gry jeden punkt dla Wkry uratował drugim golem w tym spotkaniu najlepszy snajper ligi Maciej Watkowski.

Kryształ Glinojeck – Wkra Bieżuń 2:2 (1:0)

Bramki: 11 min., 84 min. – Watkowski 81 min., 90+4 min.

KS Wąsewo – Wymakracz Długosiodło                    1:0

Korona Szydłowo – Ostrovia Ostrów Maz.               1:2

Konopianka Konopki – MKS Ciechanów                 3:2

Kryształ Glinojeck – Wkra Bieżuń                            2:2

Rzekunianka Rzekuń – Nadnarwianka Pułtusk         2:0

Kurpik Kadzidło – GKS Strzegowo                          0:0