https://mazovia.pl/pl/transport/aktualnosci/autobusy-dla-mazowieckich-szkol-wlasnie-ruszyl-nabor.html
Informacje

W SOBOTĘ ODDAJ KREW RAZEM Z MOTOCYKLISTAMI

22 sierpnia już po raz drugi w Żurominie odbędzie się pobór krwi w ramach ogólnopolskiej akcji „Motoserce”. Krwiobus stanie przy magistracie.

W najbliższą sobotę odbędzie się XII edycja ogólnopolskiej akcji „Motoserce.” Jest to akcja zbiórki krwi organizowana przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Do Żuromina „Motoserece” zawita po raz drugi. Po raz pierwszy motocykliści zorganizowali zbiórkę krwi w ubiegłym roku. Oprócz tego w parku miejskim odbył się piknik motocyklowy z wieloma atrakcjami. W sobotę, ze względu na sytuację epidemiczną będzie bardzo skromnie, bez żadnych atrakcji. Jednak nie to jest najważjniesze, lecz zebranie jak największej ilości krwi. W Żurominie akcję organizują: Urząd Gminy i Miasta Żuromin oraz kluby motocyklowe: Boruta MC Poland i Moto Ósemka FG Żuromin.

My również gorąco zapraszamy naszych Czytelników do włączenia się w akcję, podarowania najcenniejszego daru jakim jest krew, która może uratować czyjeś życie. Krew można będzie oddać w ambulansie zaparkowanym przy Urzędzie Gminy i Miasta w Żurominie w godzinach 10:00 – 14:00. Podczas XI edycji akcji udało się uzbierać aż ponad 30 tys. litrów krwi.

Kacper Czerwiński

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.