Promocja

W SOBOTĘ OTWARCIE NOWOCZESNEJ MYJNI

7 sierpnia, w sobotę, zapraszamy na wielkie otwarcie pierwszej tak nowoczesnej myjni w Żurominie, przy ul. Komunalnej - na rondzie obok cmentarza.

GREEN WASH będzie miała 4 zadaszone stanowiska utrzymane w zielonej kolorystyce. Do tego 2 podwójne stanowiska odkurzaczy i ważne z punktu widzenia wygody płacenia – terminale bankowe i rozmieniarkę banknotów na monety obiegowe z funkcją sprzedaży kart rabatowych i wystawiania faktur uproszczonych.

Wygodnym dla kierowców będzie dystrybutor płynu do spryskiwaczy, który eliminuje jednorazowe opakowania.

Nowa myjnia Green Wash posiada wszystkie programy mycia jakie lubią i poszukują właściciele aut w całej Polsce. Najważniejszy pod tym względem jest program „aktywna piana”. Jeśli jednak spojrzymy na inne programy opcjonalne – „turbo szczotkę” i „mycie felg” to widać, że technologia mycia oferuje coś więcej – szczególnie jeśli samochód jest mocno zabrudzony. Poza tym „turbo szczotka” uruchamia dodatkowy przyrząd – szczotkę właśnie, do której w sposób ciągły dostarczana jest spieniona chemia z gorącą wodą, co umożliwia i dokładne pozbycie się uporczywych zabrudzeń, i osławioną ochronę lakieru. Wszystkie cechy programów są opisane na osłonach między stanowiskami oraz przy przyciskach na panelach sterujących, które wybiera się w trakcie mycia, a w sobotę klienci będą szczegółowo informowani o ich działaniu.

Impreza otwarcia to wiele atrakcji! Zapraszamy na grilla i zimne napoje, pokazy mycia aut z udziałem wspaniałych instruktorek, gadżety reklamowe oraz istotne dla klientów – firmowe karty rabatowe.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.