Sport

WATKOWSKI DAŁ TRZY PUNKTY

Filip Watkowski zapewnił niezwykle ważne trzy punkty Borucie Kuczbork. Podopieczni Mariusza Kołakowskiego pokonali na wyjeździe, jedną bramką, Koronę Karolinowo.
Filip Watkowski (z lewej) zdobył bramkę dającą trzy punkty

„Boruciarze” odrabiają zaległości i z wyjazdów przywieźli prawdziwy skarb. Trzy punkty, które były niezwykle potrzebne dała akcja z 61 minuty spotkania. Po rozegraniu piłki w środku pola futbolówkę otrzymał Sebastian Rybak. Defensor zdecydował się na uderzenie, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Jak rasowy napastnik w tej sytuacji zachował się Filip Watkowski, który dopadł do odbitej piłki i umieścił ją w siatce. Druga połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu zespołu z Kuczborka. Boruta postawiła się rywalom fizycznie, zamknęła dostęp do bramki i dowiozła korzystny wynik do końca.

Wcześniej jednak gracze Mariusza Kołakowskiego mogli mówić o szczęściu. W pierwszych 45 minutach to miejscowi mieli więcej do powiedzenia. Od utraty gola Borutę uratowała poprzeczka, a także kilkom dobrymi interwencjami popisał się Cyprian Kołakowski.

OM

Korona Karolinowo – Boruta Kuczbork 0:1 (0:0)

Bramki: F.Watkowski 61 min.

Wyniki

Wkra Sochocin – GUKS Krasnosielc 3:0 (wo)

Bartnik Myszyniec – Wkra Radzanów 2:2

Pełta Karniewo – Wymakracz Długosiodło 1:0

Mazowsze Jednorożec – GKS Andrzejewo 5:3

Korona Karolinowo – Boruta Kuczbork 0:1

Rzekunianka Rzekuń – Orlęta Baboszewo 2:0

Kurpik Kadzidło – Opia Opinogóra 3:1

Orzeł Sypniewo – Orzyc Chorzele 3:0 (wo)

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.