WIELKI SUKCES. MŁODZICZKI POWALCZĄ O I LIGĘ

MOS Wola Victoria Lubowidz  powalczy w dwumeczu o awans do I ligi kadetek. W turnieju eliminacyjnym były lepsze od GLKS Nadarzyn i Ateny Warszawa.

– Dzisiejsze założenia zostały spełnione. Nie stawialiśmy się w roli faworyta, jednak wyniki mówią same za siebie – mówi trener Radosław Krukowski.

Po raz kolejny zespół MOS WOLA Victoria Lubowidz, który złożony jest z zawodniczek wiekowo należących do kategorii młodziczek, dowiódł że drzemie w nim ogromny potencjał. Dziewczęta w turnieju eliminacyjnym do dwumeczu o awans do I ligi znów udowodniły swoją siłę.

Podopieczne duetu trenerskiego Radosław Krukowski-Artur Kubkowski ograły starsze koleżanki z innych klubów.

Pierwszy mecz z kadetkami GLKS Nadarzyn nie rozpoczął się dobrze. Rywalki prowadziły już 2:0, ale nasz zespół nie powiedział ostatniego słowa. Przez kolejne trzy sety nasz zespół trzyma rękę na pulsie i kontroluje grę od przyjęcia, aż po atak. Nasza skuteczna gra na zagrywce jak i w obronie powoduje, że wygrywamy tie-break i kończymy spotkanie wynikiem 3:2.

Drugie, decydujące spotkanie, MOS Wola Victoria Lubowidz rozegrał z Ateną Warszawa. W tym pojedynku od początku widać było kto jest zespołem lepszym. W każdym secie odskakujemy od przeciwniczek na bezpieczną, kilkupunktową przewagę, a szkoleniowcy mieli na tyle komfortową sytuację by dać szansę zmienniczkom.

Skład: Daca M., Buczyńska M., Jackiewicz Z., Bartosiewicz A., Ornoch N., Gajewska K., Bartosiewicz J., Wydmańska M., Czajkowska Z., Jaroń O., Kiszelewska D., Szkaradek G., Salbert J. (L), Serdak N. (L)

Trenerzy: Radosław Krukowski, Artur Kubkowski